
6 158 ₴
Багатофункціональний триярусний візок для інструментів — ідеальне рішення для тих, кому необхідно зберігати різноманітні інструменти.
У цьому візку для косметичних інструментів, що складається з трьох ярусів, досить місця для зберігання всіх необхідних інструментів. Візок виготовлений із нового та міцного матеріалу, який легко витримує великі навантаження. Його міцна конструкція гарантує, що він витримає суворі умови щоденного використання, що робить його ідеальним як для професіоналів, так і для аматорів DIY.
Візок із поліпропілену обладнаний двома бічними органайзерами з гачками, які збільшують її місткість. Універсальний візок для інструментів забезпечує зручність і доступність, що робить його чудовим доповненням до будь-якого робочого простору.
Більше цікавого на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Surainbow |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Висота | 880 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |