
641 ₴
Делікатна губка SOFT99 Smooth Egg Creamy Soft Sponge призначена для миття кузова автомобіля. Верхній шар складається з дихаючого матеріалу, який дозволяє рідині краще проникати всередину губки та утворювати піну. Середній шар виготовлений із надійного високощільного уретану з Х-подібними прорізами. Цей матеріал сприяє рясному піновиділенню. Нижній шар з більш щільного матеріалу, який не дає піні виходити назад.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Виробник | Soft99 |
| Область застосування | Мийка |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Вініл |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Чорний |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 3 |
| Стан | Новий |