555 ₴
Аплікатор Blue Workhorse Microfiber Applicator - ідеальний вибір для нанесення оптимальної кількості засобів для автодетейлінгу від Chemical Guys, таких як воски, силанти, кераміка та багато іншого без подряпин на поверхні.
Використовуйте аплікатор для:
Першокласна якість для ідеального автодетейлінгу
Аплікатор виготовлений з преміальної мікрофібри в пропорції 70/30 і двічі прошитий з внутрішньої сторони, щоб гарантовано виключити можливість контакту країв аплікатора і лакофарбового покриття, як потенційного ризику появи подряпин. Високоякісна мікрофібра в поєднанні зі зручним форм-фактором аплікатора, забезпечує ідеальну обробку поверхні з нанесенням оптимальної кількості продукту.
Як користуватися:
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Виробник | Chemical Guys |
| Область застосування | Полірування, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Гума, Натуральна шкіра, Штучна шкіра, Вініл |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Блакитний |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 2 |
| Стан | Новий |