


750 ₴
CDL Detailing Tool Bag — наплічна сумка для зберігання автокосметики та аксесуарів. Виконана з непромокального та стійкого до подряпин щільного поліестеру 1680D. Конструкція сумки запобігає деформації витратних матеріалів під час зберігання та перевезення.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 22 мм |
| Об`єм | 10 л |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Логотип | Вишитий |