


155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SGCB |
| Область застосування | Мийка |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Вініл |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Чорний |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Стан | Новий |