


663 ₴
Work Stuff Bucket Hanger – компактний органайзер для організації робочого простору під час мийки автомобіля. Легко кріпиться до обода відра, забезпечуючи зручне розміщення всіх необхідних аксесуарів, таких як щітки, щітки, губки, розпилювачі, рукавички. Тим самим він відчутно покращує ергономіку робочого місця: всі аксесуари завжди будуть під рукою.
У дні органайзера передбачені дренажні отвори для стікання води, що запобігають скупченню рідини всередині. Це допомагає зберігати інструменти сухими та в порядку під час роботи.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 222 мм |
| Виробник | Work stuff |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |