1 638 ₴
Потужний магнітний кронштейн Scangrip Magnetic Bracket призначений для монтажу прожекторів на будь-якій магнітній поверхні. Потужний магніт покритий гумою для захисту і запобігання подряпин і має утримуючу силу 21,5 кг. При цьому магніт може бути повернутий у будь-яке бажане положення. Кріплення виготовлено з високоміцної сталі з лазерним різанням і порошковим покриттям.
Для великих прожекторів рекомендуємо використовувати Scangrip Magnetic Bracket L.
Характеристики| Бренд | Scangrip | |
| Товар | Аксесуари |
| Країна виробник | Данія | |
| Вага, г | 240 | |
| Габаритні розміри, мм | 120×40×52 | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scangrip |
| Країна виробник | Данія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кріпити |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 5.2 мм |
| Висота | 4 мм |