19 814 ₴
Відправлення з Одеси
RUPES LHR12E Duetto — справжній універсальний боєць, якого можна використовувати як для полірування, так і для шліфування. Завдяки ходу ексцентрика 12 мм, Duetto можна ефективно використовувати для обробки поверхні абразивами тонкої зернистості (Abralon, Trizact), а потім, використовуючи лінійку продуктів для полірування, домогтися кришталевого зображення з дуже глибоким рівнем блиску. Продуманий дизайн з гумовими підсилювачами на зовнішній частині захищає механізм від зовнішніх пошкоджень. Зменшена вібрація під час запуску, а значить знижений ризик неконтрольованого ковзання по поверхні.
Duetto має всі переваги системи BigFoot, акуратно упаковані в компактний і маневрений корпус. І пам'ятайте, на відміну від традиційних полірувальних систем, BigFoot гарантує відсутність голограм та інших дефектів, які псують зовнішній вигляд автомобіля.
Комплектація RUPES LHR12E STD:
| Бренд | RUPES | |
| Джерело живлення | Електромережа | |
| Комплектація | STD | |
| Привод | Ексцентриковий |
| Хід ексцентрика, мм | 12 | |
| Потужність, Вт | 400 | |
| Кількість обертів, R.P.M | 4000...5500 | |
| Вага, кг | 2.6 | |
| Гарантія, міс | 12 |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 12 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |