



30 003 ₴
Відправлення з Одеси
RUPES LHR15 Mark III — ексцентрикова полірувальна машина, яка створена для розв'язання будь-яких завдань зі світу детейлінгу. Підвищена ефективність, потужність і збільшений крутний момент, все це дає змогу полірувати ще швидше та якісніше. Головною особливістю RUPES Mark III є новий, створений усередині компанії, мотор з намотуванням, який генерує високий рівень крутного моменту, потребуючи всього 500 Вт споживаної потужності. У результаті RUPES пропонує найбільш ефективний мотор в орбітальному поліруванні.
Покращена ергономіка
Гумована передня ручка і задня рукоятка гарантує комфорт для оператора, забезпечуючи не ковзаючу поверхню. Два прогумованих упору на верхній панелі надають захист від ненавмисного впливу з різними поверхнями і падіння.
Електронний модуль
Електронний модуль керування швидкістю дає змогу операторові регулювати швидкість без зайвих рухів, задіюючи тільки великий палець.
Прогресивна кнопка ввімкнення
Можливість керувати швидкістю машини, без переривання робочого процесу. Це додатковий рівень контролю.
| Бренд | RUPES | |
| Джерело живлення | Електромережа | |
| Комплектація | BAS | |
| Привод | Ексцентриковий |
| Діаметр підошви, мм | 125 | |
| Потужність, Вт | 500 | |
| Кількість обертів, R.P.M. | 3000...5200 | |
| Хід ексцентрика, мм | 15 | |
| Провід, м | 9 | |
| Вага, кг | 2,6 | |
| Гарантія, міс | 12 |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |