



33 587 ₴
Відправлення з Одеси
Полірувальна машина RUPES LHR21 Mark III з ходом ексцентрика 21 мм і діаметром полірувального круга 180 мм є ідеальним інструментом для обробки великих площ. Збільшена потужність і крутний момент дозволяє оператору домогтися високої якості обробки за мінімальну кількість проходів. Головною особливістю RUPES Mark III є новий, створений усередині компанії мотор з намотуванням, який генерує високий рівень крутного моменту, потребуючи всього 500 Вт споживаної потужності.
Прогумована передня ручка і задня рукоятка Mark III забезпечує не ковзаючу поверхню і комфорт для оператора. Два прогумованих упори на полірувальній машині є захистом від ненавмисного впливу з різними поверхнями і падіння. Новий надпотужний шнур живлення забезпечує максимальну ефективність і безпеку роботи. А його довжина 9 метрів дає змогу економити час і припинити використання подовжувачів навколо автомобіля.
Новий електронний регулятор управління швидкістю з великими цифрами і хорошим зворотним зв'язком від перемикання, дає змогу операторам вибирати ідеальну швидкість без переривання процесу полірування. Додано додатковий рівень управління — прогресивна кнопка ввімкнення. Діє як педаль газу і дає змогу оператору тонко регулювати оберти в діапазоні обраної швидкості без переривання процесу.
Комплектація RUPES LHR21III DLX:
| Бренд | RUPES | |
| Джерело живлення | Електромережа | |
| Комплектація | DLX | |
| Привод | Ексцентриковий |
| Діаметр підошви, мм | 150 | |
| Потужність, Вт | 500 | |
| Кількість обертів, R.P.M. | 3000...4500 | |
| Хід ексцентрика, мм | 21 | |
| Провід, м | 9 | |
| Вага, кг | 2,7 | |
| Гарантія, міс | 12 | |
| Країна виробник | Італія |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 21 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |