36 454 ₴
Відправлення з Одеси
Розробивши машинку Mille LK900E, компанія RUPES здійснила чергову міні-революцію. Система Mille поєднує в собі найкращі якості роторних і рандомно-орбітальних пристроїв: роторне обертання швидко усуває пошкодження, а рандомно-орбітальне допомагає створити ідеально гладку поверхню. RUPES BigFoot Mille — це перший у світі полірувальний пристрій із планетарним типом обертання.
У створенні цієї моделі брав участь один із найповажніших фахівців у світі детейлінгу Джейсон Роуз (Jason Rose). Машинка вийшла дуже хвацькою і збалансованою. Система Mille отримала окремий набір кіл і полірувальних паст.
Комплектація RUPES BigFoot Mille LK900/DLX:
| Бренд | RUPES | |
| Джерело живлення | Електромережа | |
| Комплектація | DLX | |
| Привод | Планетарний |
| Діаметр підошви, мм | 125-150 | |
| Хід ексцентрика, мм | 3-5 | |
| Кількість обертів, R.P.M | 265...535 | |
| Потужність, Вт | 900 | |
| Вага, кг | 2.8 | |
| Гарантійний термін, міс | 12 | |
| Країна виробник | Італія |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 535 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 5 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |