26 675 ₴
Відправлення з Одеси
HLR75 належить до лінійки товарів BigFoot, тобто товарів із високим ступенем надійності та якості. Новий інструмент BigFoot Nano неодмінно здивує — це універсальний інструмент, яким можна працювати не докладаючи зусиль, який можна тримати однією рукою. Ексцентриковий або роторний рух, полірування, матування, чищення, все в одній компактній та простій у використанні системі.
Особливості:
Характеристики
|
Бренд |
RUPES |
|
Джерело живлення |
Електромережа, Акумулятор |
|
Комплектація |
STB |
|
Привод |
Ексцентриковий |
|
Діаметр підошви, мм |
75 |
|
Кількість обертів, R.P.M |
3000–5500 |
|
Хід ексцентрика, мм |
12 |
|
Час роботи від батареї, хв |
40 |
|
Час заряджання батареї, хв |
35 |
|
Вага, г |
1100 |
|
Країна виробник |
Італія |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 12 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |