

120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування | Полірування, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Гума, Натуральна шкіра, Штучна шкіра, Вініл |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Сірий |
| Вид товару | Губка |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 2 |