5 840 ₴
KRESPO DA75 - Полірувальна машинка ексцентрикова двоходова, 125 mm, хід 12мм,
Ексцентрикова полірувальна машинка KRESPO DA75 - це пристрій, яким з легкістю можуть користуватися як початківці полірувальники, так і професіонали. Така машинка виділяє мало тепла, тому при поліруванні поверхні ЛФП ви будете повністю контролювати процес.
| Характеристики: | |
| Привід | Электричний |
| Максимальний діаметр підошви | 75 мм |
| Частота обертання | 2000-4500 об/хв |
| Ход ексцентрика (орбітальний хід) | 12 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Робоче напруження | 220 В |
| Регулювання швидкості | Так |
| Вага | 2,3 кг |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRESPO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 12 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |