7 753 ₴
Відправлення з Одеси
MaxShine Modular Detailing Creeper Seat – вдосконалена версія табурету на колесах із вбудованим органайзером Detailer's Rolling Creeper. За аналогією з попередньою моделлю, він також оснащений центральним висувним органайзером та бічними кошиками для зберігання автохімії та інструментів.
Інновація – модернізація верхнього сидіння. Йому додали 4 незалежні колеса і зробили його знімним. При необхідності його можна відштовхнути з основи та використовувати як самостійне мініатюрне підкатне крісло для робіт на рівні землі.
Корпус табурету виготовлений із ударостійкого поліпропілену та ABS пластику, а прогумовані колеса (у тому числі верхнього знімного сидіння) обладнані гальмівним механізмом.
| Розміри, см | 92×34×37 |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 370 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | Стул+сиденье+подкатное кресло |