


532 ₴
Як зробити з відра для миття автомобіля зручний та функціональний табурет? Відповідь приготував бренд MaxShine, створивши Multifunction Bucket Lid Seat With Soft Foam - аксесуар, що поєднує кришку для відра, табурет та тримач для пензлів і розпилювачів. Кришка-сидіння підходить для всіх відер з верхнім діаметром 305 мм. Каркас зроблений із міцного пластику, сидіння табурету – із м'якого поролону.
Розмір 35.2*31.2*3.5cm
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кришка |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Діаметр | 30.5 см |
| Довжина | 35.2 см |
| Ширина | 31.2 см |
| Висота | 3.5 см |
| Колір | Червоний |
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |