



884 ₴
Відправлення з Одеси
Підставка для колін зі спіненого EVA матеріалу.
Підвищує зручність роботи під час полірування або технічного обслуговування автомобіля.
| Розмір, см | 45 х 28 |
Більше цікавих товарів на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Червоний |
| Стан | Нове |