


3 323 ₴
Чохли для коліс захисні Gyeon Q²M WheelCovers 4шт 80 cm
Чудові аксесуари для видатної підготовки та догляду за автомобілем.
Захисні чохли Gyeon Q²M WheelCovers — це ідеальне рішення для захисту ваших коліс під час детейлінгу. Виготовлені з міцного та довговічного матеріалу, вони надійно захистять ваші диски та шини від пилу та бризок води під час зберігання або на етапах полірування кузова.
ЗАХИСТ ВІД ПИЛУ ТА БРИЗОК ВОДИ
Не дозволяйте пилу від полірувальних паст чи брудним бризкам зіпсувати вигляд бездоганно чистих коліс. Чохли Gyeon Q²M WheelCovers легко та швидко надягаються і надійно фіксуються. Просто надягніть та зафіксуйте!
СКЛАД НАБОРУ
Розмір: підходять для коліс діаметром до 80 см
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gyeon |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Самофіксація | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 800 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |