11 934 ₴
Відправлення з Одеси
Роторна полірувальна машинка M1000 - максимально полегшує процес полірування в незручних положеннях на похилих та вертикальних площинах.
Зручно розташований електронний регулятор обертів дозволяє легко регулювати частоту обертання, не відриваючи рук від інструмента.
ПОТУЖНІСТЬ: MaxShine розробила ротор M1000 із високоефективним двигуном потужністю 1000 Вт , щоб гарантувати велику потужність і крутний момент на будь-якій поверхні, що робить полірування простіше, ефективніше і швидше.
ПРОГРЕСИВНІСТЬ: у разі перегріву M1000 оснащений спеціальними вугільними щітками з автоматичним вимкненням для запобігання пошкодженню двигуна. Всі шарикопідшипники мають ущільнення для збільшення терміну служби.
ІДЕАЛЬНЕ БАЛАНСУВАННЯ: всі внутрішні компоненти спроектовані та розташовані таким чином, щоб забезпечити ідеальний розподіл ваги під час полірування.
ШНУР ЖИВЛЕННЯ: подовжувач довжиною 4 метри забезпечує свободу рухів, а посилення навколо основи шнура гарантує тривалий термін служби.




Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |