10 189 ₴
Полірувальна машинка ротаційна - MaxShine Rotary Polisher Mini (M550)
ПОТУЖНІСТЬ: MaxShine розробила ротор M550 з високоефективним двигуном потужністю 550 Вт, щоб гарантувати більшу потужність і крутний момент на будь-якій поверхні, що робить процес полірування простіше, ефективніше і швидше.
Прогресивний: у разі перегріву M550 оснащений спеціальними вугільними щітками з автоматичним відключенням для запобігання пошкодження двигуна. Всі шарикопідшипники також мають ущільнення для збільшення терміну служби.
ІДЕАЛЬНЕ БАЛАНСУВАННЯ: всі внутрішні компоненти спроектовані й розташовані таким чином, щоб забезпечити ідеальний розподіл ваги при поліровці і зняття стресу з користувача.
ШНУР ЖИВЛЕННЯ: подовжувач довжиною 4 метри (13 футів) забезпечує свободу рухів, а посилення навколо підстави шнура гарантує довгий термін служби.
УПРАВЛІННЯ ШВИДКІСТЮ, що ВИЗНАЧАЮТЬСЯ КОРИСТУВАЧЕМ: Регульована швидкість від 1000 до 3500 об/хв.
Характеристики:
Ключова особливість:
Ротаційна полірувальна машинка Maxshine M550 являє собою надійну робочу конячку професійної якості, легку і дуже ефективний. Проте іноді необхідно відполірувати ділянки навіть менше 3 дюймів. MaxShine розробив M550 для роботи з рядом аксесуарів для поворотних пристроїв. Набір міні-полірувальної машини MN01 і комплект подовженого валу MaxShine дозволяють виконувати поліровку у надщільних областях з високою точністю. Незалежно від вашого досвіду роботи з обертовими інструментами, M550 знайде місце в арсеналі кожного деталировщика як ідеальний інструмент для полірування складних, складних і дрібних деталей.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |