
4 618 ₴
Відправлення з Одеси
Високоякісна автомобільна сумка для ваших улюблених засобів для догляду за автомобілем. Сумки Q²M Detailing Bag чудової якості та виготовлені з чудових матеріалів.
Вибір для просунутих ентузіастів, які бажають безпечно переносити та зберігати велику колекцію продуктів та аксесуарів. Численні вільно розташовані відсіки забезпечують функціональне розміщення продуктів. Додаткові кишені та відділення розділяють різні види аксесуарів і запобігають їх переміщенню та пошкодженню. Сумка для дітей лінгу автомобіля виготовлена з якісного синтетичного матеріалу, міцного, що легко миється і добре захищає продукти всередині. Оснащений додатковим ремінцем.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Виробник | Gyeon |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |