


1 529 ₴
Високоякісна автомобільна сумка для ваших улюблених засобів для догляду за автомобілем. Сумки Q²M Detailing Bag чудової якості та виготовлені з чудових матеріалів.
Найкращий розмір для вашого набору для щоденного догляду. Ці основні комплекти для дітейлінгу автомобілів складаються з найважливіших продуктів для повсякденного використання, а деякі аксесуари ідеально підходять один до одного, залишаючи місце для запасної мікрофібри або рукавиці. Сумка для дітейлінгу автомобіля виготовлена з якісного синтетичного матеріалу, міцного, що легко чиститься і повністю захищає продукти всередині. Оснащений додатковим ремінцем.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Виробник | Gyeon |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 21 мм |
| Об`єм | 11 л |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |