


63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Блок-аплікатор GYEON Q²M APLICATOR, призначений для нанесення складів (кераміки). Щільна поліуретанова основа гарантує зручність у роботі. Верхній шар із м'якого поролону легко адаптується під вигини кузова. Ідеальний нанесення захисних складів.
Більше цікавого на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Виробник | Gyeon |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Натуральна шкіра, Штучна шкіра, Вініл |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Синій |
| Вид товару | Губка |
| Перфорація | Ні |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 2 |