
від 454 ₴
Показати оптові ціниВідправлення з Харкова
Шумопоглинаючий матеріал на основі спіненого пінополіуретану з латексним просоченням. З одного боку має клейовий шар, за допомогою якого легко наноситься на поверхні навіть складної форми. Хвилеподібна м’яка поверхня матеріалу служить ущільнювачем між корпусом автомобіля і пластиковими деталями салону. Завдяки латексному просоченню SoundWave довговічний і володіє ефектом пам’яті – відновлює свою форму навіть після дуже сильного стиснення. SoundWave нетоксичний і безпечний.
Застосування: використовується як шумопоглинач. Зони застосування: пластикові деталі салону – карти дверей, елементи стелі, зашивання стійок, зашивання моторного щита, тунель, елементи кріплення багажника.
|
Розмір листа (мм) |
1000х500 |
|
|
Товщина(мм) |
15 |
35 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
8 |
4 |
|
Вага листа (кг) |
0,380 |
0,620 |
|
Необхідність нагріву |
немає |
|
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 |
|
|
Температура експлуатації (°С) |
від -40 до +150 |
|
|
Розмір листа (мм) |
1000х500 |
|
|
Товщина(мм) |
15 |
35 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
8 |
4 |
|
Вага листа (кг) |
0,380 |
0,620 |
|
Необхідність нагріву |
немає |
|
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 |
|
|
Температура експлуатації (°С) |
від -40 до +150 |
|
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина листа | 100 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.5 кв.м |
| Вага | 0.4 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |