
від 226 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
MultiMat PRO — комбінований 4-х шаровий матеріал, що одночасно має вібро-звукоізолюючі та тепловідбивні властивості. До складу листа входить акустична мембрана з щільним шаром бутилкаучуку (1,5 мм), звукотеплоізоляційний шар на основі спіненого каучуку (3 мм) та полімерний клейовий шар (1,2 мм). Поєднуючи в собі феноменальну липкість та малу вагу, MultiMate PRO ідеально підходить для нанесення 2-м шаром поверх віброізоляції у двері автомобіля на зовнішню фільонку. Завдяки своїй багатошаровості матеріал має високий рівень звукоізоляції до 32 дБ. Не боїться вологи та високих температур.
Використання: двері, моторний щит.
|
Розмір листа (мм) |
500х370 |
500х700 |
|
Товщина (мм) |
5.5 |
5.5 |
|
Вага листа (кг) |
0,78 |
1,67 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
11 |
7 |
|
Необхідність нагріву |
нет |
|
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
от +10 до +30 |
|
|
Температура експлуатації (°С) |
от -40 до +150 |
|
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 5.5 мм |
| Ширина листа | 37 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.185 кв.м |
| Вага | 0.8 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |