
273 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
MultiSOFT – Звуко-тепло ізоляційний матеріал на основі спіненого каучуку і полімерного клейового шару. Має покращені характеристики стандартного матеріалу MULTISOFT. Полімерний клейовий шар стійкий до вологи, що дозволяє застосовувати даний матеріал на зовнішню фільонку дверей, дах, а також поверхні зі складною структурою в горизонтальному та вертикальному положенні. Клеїться другим шаром поверх віброізоляції, внаслідок чого досягається максимальний ефект.
Місце застосування: двері, підлога, багажник, колісні арки.
|
Розмір листа (мм) |
700×500 |
|
Товщина(мм) |
6 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
6 |
|
Вага листа (кг) |
0,95 |
|
Необхідність нагріву |
немає |
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 |
|
Температура експлуатації (°С) |
від -40 до +150 |
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 70 см |
| Площа аркуша | 0.35 кв.м |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |