211 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
Самоклеючий звуко- і теплоізоляційний матеріал, в основі якого використовують спінений каучук. З одного боку армований металізованою плівкою. Має відмінні демпфуючі, звукоізоляційні та тепловідбивні властивості. Завдяки гарній пластичності його зручно укладати. Матеріал Soft metal маслостійкий, негорючий та не виділяє токсинів при нагріванні до 120 °С. Це дозволяє безпечно застосовувати його на всіх поверхнях кузова автомобіля, навіть в моторному відсіку.
Застосування: підлога, моторний щит, багажне відділення, фільонки дверей, дах, підкапотний простір.
|
Розмір листа (мм) |
800х500 |
||||
|
Товщина (мм) |
6 |
10 |
|||
|
Кількість в упаковці (шт) |
15 |
10 |
|||
|
Питома вага (кг/м.кв.) |
0.31 |
0.36 |
|||
|
Звукоізоляція DIN 4109 (дБ) |
До 36 |
||||
|
Теплопровідність (Вт/мК) |
0.32-0.34 |
||||
|
Необхідність нагріву |
нет |
||||
|
от +10 до +30 |
||||
|
Температура експлуатації (°С) |
от -40 до +120 |
||||
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 80 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |