
від 129 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
Самоклеючий звуко-теплоізоляційний матеріал, основою якого є хімічно спінений поліетилен. Матеріал довговічний, легко монтується на складні поверхні, не вбирає вологу і не розкладається під впливом навколишнього середовища.
Застосування: двері, підлога, дах, моторний щит, багажник.
| Розмір листа (мм) | 800×500 | |
| Товщина (мм) | 4 | 8 |
| Кількість в упаковці (шт) | 30 | 15 |
| Питома вага (кг/м.кв.) | 0.11 | 0.29 |
| Теплопровідність (Вт / мК) | 0.037 | 0.037 |
|
Необхідність нагріву |
немає |
немає |
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 | |
| Температура експлуатації (°С) | від -40 до +100 | |
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 80 см |
| Площа аркуша | 0.4 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |