


від 362 ₴
Показати оптові ціниВідправлення з Харкова
ACOUSTICS EVOLUTION – матеріал вібродемпфуючий, який значно знижує рівень шуму в салоні автомобіля та збільшує динамічний діапазон акустичної системи. Склад: полімерний бутиловий шар із високомолекулярного поліізобутилену, каучуки декількох видів, спеціалізовані добавки та наповнювачі. Завдяки цьому поєднанню підсилюється молекулярна структура полімеру. Також це надає матеріалу дуже високу адгезію (липкість). У виробництві віброізоляції Acoustics EVOLUTION використовують алюмінієву фольгу товщиною 200 мкм, щоб підвищити його ефективність. При цьому матеріал залишається досить легким завдяки вмісту каучуків. Acoustics EVOLUTION має різну товщину (2,0; 3,0; 4,0 мм) це дозволяє використовувати його для віброізоляції різних частин кузова.
Застосування: колісні арки, підкрилки, дно багажника, підлога.
| Розмір листа (мм) |
700×500 |
||
| Товщина (мм) |
2 |
3 |
4 |
| Кількість в упаковці (шт) |
11 |
9 |
7 |
| Питома вага (кг/м.кв.) |
3,1 |
4,1 |
5 |
| КМВ |
0,38 |
0,54 |
0,58 |
| Необхідність нагріву |
немає |
||
| Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 |
||
| Температура експлуатації (°С) |
від -50 до +130 |
||
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля, Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 70 см |
| Площа аркуша | 0.35 кв.м |
| Вага | 1.1 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |