


від 142 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
ACOUSTICS Xtreme – віброізоляційний матеріал нового покоління. Дуже ефективно поглинає вібрації. Представляє собою високов’язку каучукову композицію, армовану алюмінієвою фольгою з одного боку і захищену антиадгезіонним папером з іншого. Фольга з нанесеним логотипом виділяє матеріал серед інших. ACOUSTICS Xtreme має ряд унікальних властивостей:
– надзвичайно високу липкість, яка дозволяє полегшити монтаж віброізоляції для авто та мати впевненість у її надійному приклеюванні;
– легкість, завдяки зниженню ваги матеріалу на 30%, дозволяє зробити віброізоляцію авто без істотного збільшення його ваги;
– ефективність, яку забезпечує високий коефіцієнт механічних втрат КМВ;
– поглинання вібрацій в такому температурному діапазоні, де більшість інших матеріалів втрачають свою ефективність, завдяки спеціально розробленому складу каучукової композиції.
Застосування: дах, двері, капот, кришка багажника.
Опис:
|
Розмір листа (мм) |
370×500 |
700×500 |
||||
|
Товщина (мм) |
2 |
3 |
4 |
2 |
3 |
4 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
16 |
12 |
10 |
12 |
10 |
8 |
|
Питома вага (кг/м.кв.) |
2.9 |
3.7 |
4.6 |
2.9 |
3.7 |
4.6 |
|
КМВ |
0.35 |
0.51 |
0.55 |
0.35 |
0.51 |
0.55 |
|
Необхідність нагріву |
немає |
|||||
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 |
|||||
|
Температура експлуатації (°С) |
від -50 до +130 |
|||||
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Стеля автомобіля |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 37 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.185 кв.м |
| Вага | 0.7 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |