

від 189 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
ACOUSTICS Profy – високоефективний вібропоглинаючий матеріал на основі спеціально розробленої композиції каучуків і цільових добавок, армований алюмінієвою фольгою товщиною 100 мкм з нанесеним логотипом. Завдяки спеціально підібраному складу вага матеріалу істотно знижена. При цьому він має покращені адгезійні властивості та високі показники коефіцієнта механічних втрат, що сприяє досягненню максимального ефекту при його використанні. Матеріал ефективний в широкому частотному діапазоні. Екологічно безпечний. Легко монтується на складні поверхні, не потребує попереднього нагріву. Має герметизуючі та антикорозійні властивості. Рекомендується використовувати для автомобільного тюнінгу, автозвукового спорту, при установці автомобільних аудіосистем високого класу.
Застосування: дах, двері, капот, кришка багажника.
Опис:
|
Розмір листа (мм) |
370×500 |
700×500 |
||||||
|
Товщина (мм) |
1.8 |
2.2 |
3 |
4 |
1.8 |
2.2 |
3 |
4 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
16 |
15 |
12 |
10 |
12 |
11 |
10 |
8 |
|
Питома вага (кг/м.кв.) |
3.4 |
3.7 |
4.5 |
5.5 |
3.4 |
3.7 |
4.5 |
5.5 |
|
КМВ |
0.26 |
0.32 |
0.45 |
0.52 |
0.26 |
0.32 |
0.45 |
0.52 |
|
Необхідність нагріву |
немає |
|||||||
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 |
|||||||
|
Температура експлуатації (°С) |
від -50 до +130 |
|||||||
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 1.8 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 70 см |
| Площа аркуша | 0.35 кв.м |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |