

від 153 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Відправлення з Харкова
ACOUSTICS Alumat – ефективний самоклеючий матеріал для віброізоляції. Являє собою високов’язку композицію на основі каучуків. З одного боку армований алюмінієвою фольгою товщиною 100 мкм, з іншого закритий антиадгезіонним папером. Знімає вібрації в широкому частотному діапазоні. Пластичний, легко монтується на складні поверхні. Має герметизуючі та антикорозійні властивості. Екологічно безпечний.
Застосування: дах, двері, капот, кришка багажника.
Опис:
|
Розмір листа (мм) |
370×500 |
700×500 |
||||||
|
Товщина (мм) |
1,6 |
2,2 |
3 |
4 |
1,6 |
2,2 |
3 |
4 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
17 |
15 |
12 |
10 |
13 |
11 |
10 |
8 |
|
Питома вага (кг/м.кв.) |
3,3 |
3,9 |
4,7 |
6 |
3,3 |
3,9 |
4,7 |
6 |
|
КМВ |
0,2 |
0,25 |
0,4 |
0,46 |
0,2 |
0,25 |
0,4 |
0,46 |
|
Необхідність нагріву |
немає |
|||||||
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 |
|||||||
|
Температура експлуатації (°С) |
від -50 до +130 |
|||||||
Рекомендація:
|
Товщина (мм) |
1,6 |
2,2 |
3 |
4 |
|
Двері |
✓ |
✓ |
|
|
|
Капот |
✓ |
|||
|
Багажник |
|
✓ |
✓ |
✓ |
|
Підлога |
|
✓ |
✓ |
✓ |
|
Дах |
✓ |
✓ |
|
|
|
Колісні арки |
|
|
✓ |
✓ |
Увага! Відправка продукції ТМ «Acoustics» лише Новою Поштою за повною передплатою
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Дах, Двері, Кришка багажника, Дверні панелі, Підлогу автомобіля, Стеля автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 1.6 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 70 см |
| Площа аркуша | 0.35 кв.м |
| Вага | 1.7 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |