



11 961 ₴
Полірувальна машинка Maxshine M312 Dual Action - ідеальна полірувальна машина, яка зробить важкодоступні місця красивими. Це найпростіший і найбезпечніший спосіб відполірувати фарбу і позбутися важко видалених і подразнюючих вихрових слідів і подряпин. Машина легко видаляє завитки та подряпини. Крім того, машина ідеально підходить для нанесення лаків та восків, вона безпечна та підходить для всіх типів фарб.
Характеристики:
Ключова особливість:

Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Вага | 1.85 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 12 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |