14 807 ₴
Відправлення з Одеси
Полірувальна машинка подвійної дії - MaxShine Dual Action Polisher (M21 Pro)
Полірувальна машинка подвійної дії MaxShine M21 Pro розроблена, щоб зробити полірування більш безпечним і простим. Машина легко видаляє голограми і подряпини, раз за разом забезпечуючи ідеальну поверхню. Колір головки полірувальної машини і опорної пластини може відрізнятися (чорний або білий).
Потужний двигун: полірувальна машинка MaxShine DA з орбітою 21 мм. потужністю 1000 Вт забезпечує підвищений ККД двигуна, гарантуючи велику потужність і крутний момент на будь-якій поверхні. Це спрощує процес полірування, забезпечуючи при цьому поверхню без голограм і подряпин.
Розширені функції: MaxShine має інтегровані унікальні функції, включаючи спусковий механізм з регульованою швидкістю і функцією блокування.
Зручний і ергономічний дизайн: прогумовані рукоятки для рук.
Ідеальне балансування: ідеальна внутрішнє балансування компонентів робить полірування комфортним з мінімальною вібрацією. Це забезпечує максимальну передачу потужності на поверхню для неперевершеної корекції фарби і гарантує чудові результати полірування. Створений для довговічності: все, від великих цифр на електронному регуляторі швидкості до тактильних відчуттів, вказує на те, що ця машина була розроблена для роботи рік за роком.
Надзвичайно довгий і міцний силовий кабель: силовий кабель довжиною 4 метри забезпечує свободу рухів. Кабель також посилено в основі машини.
Характеристики:
Ключова особливість:
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розмір ходу платформи | 21 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |