190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Schmutzradierer 5er Pack - абразивна губка. Незамінна при хімчистці салону, легко видаляє стійкі забруднення з поверхні шкіри та пластику.
Ідеально підходить для усунення фарби від джинс зі світлої шкіри. Варто зауважити, що подібне забруднення варто прибирати якнайшвидше, інакше фарба може вбратися назавжди.
Також використовують для очищення пластикових порогів від слідів підошви та інших специфічних забруднень.
| Розмір Д x Ш x В - | 10 × 6 × 4 см |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид товару | Губка |
| Матеріал | Поролон |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Висота | 40 мм |
| Виробник | KochChemie |
| Колір | Білий |