7 088 ₴
MaxShine 3-Tier Storage Utility Detailing Rolling Cart – легкий пластиковий трирівневий візок для зберігання та транспортування інструментів та автохімії. Його полиці дозволяють ергономічно розмістити всі інструменти та аксесуари так, як це потрібно майстру під час роботи.
Верхня полиця оснащена пеналом для зберігання негабаритного інструменту та розхідників, або підвісу обприскувачів. На бортах кожної з полиць – по 3 вертикальні отвори для фіксації кистей або щіток для дітейлінгу.
На бічних перфорованих стінках – 24 маленькі та 2 великі гачки для підвішування інструменту та аксесуарів. Їх можна комбінувати як конструктор Lego, виходячи з поточних потреб.
Маневреність візка забезпечують 4 зносостійкі колеса з обертанням на 360° і гальмівними механізмами (на двох). За зручність пересування відповідає міцна пластикова U-подібна ручка.
Габарити 97x88x48cm
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | MaxShine |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 970 мм |
| Висота | 880 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |