16 796 ₴
Відправлення з Одеси
Озонатор застосовується для дезінфекції і усунення всіх видів бактерій, цвілі, алергенів, тютюнового диму та інших неприємних запахів у салоні автомобіля і приміщеннях будь-яких розмірів.
Під час використання не використовуються хімічні миючі засоби. Озон генерується шляхом перетворення кисню, що міститься у повітрі. Апарат не залишає хімічних слідів і не має протипоказань для роботи в: медичних та стоматологічних клініках, ветеринарних кабінетах, лабораторіях з виробництва харчових продуктів, складах для фруктів та овочів, а також на кухнях та в готельних номерах.
Технічні характеристики:
Продуктивність, м³/хв 2.8
Площа, що обробляється, м² до 1000
Джерело пари повітря
Охолодження повітряне
Робоча напруга та частота, V - Hz 220/240 - 60
Потужність, Вт 100
Виробництво озону, гр/год 10
Таймер до 2-х годин
Габарити, мм 230х180х170
Вага, кг 5.5
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Виробник | MaxShine |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна продуктивність | 10 г/год |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Область застосування | обробка повітря |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 120 хв |