1 152 ₴
Відро виготовлене з литого удароміцного пластику, а кришка з ущільнювачем перешкоджає попаданню бруду в миючий розчин.
Має сталеву ручку для перенесення. Опціонально можна встановити решітку-брудоуловлювач на дно відра.
Об'єм відра 20 літрів.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 20 л |
| Діаметр | 25 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 38 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |