530 ₴
Гумова щітка для чищення салону від волосся та шерсті тварин.
Maxshine Car Carpet Rubber Brush оснащена електростатичною технологією, яка притягує хутро та волосся з килима, оббивки та килимків вашого автомобіля. Просто прикладіть тертя до потрібних поверхонь і щітка створить магнітний заряд, який підніме сміття на гумові щетинки, що полегшить його збір.
Розмір: 160*50*30 мм
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Матеріал щетини | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип щітки | Щітка |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |