

177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Аплікатор для нанесення захисних засобів.
Призначений для нанесення захисних та відновлювальних засобів на вироби із гуми та пластику. Губка виконана із міцного, зносостійкого поролону для рівномірного нанесення складів.
Ергономічна пластикова ручка добре лежить у долоні та дозволяє рукам залишатися чистими.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | MaxShine |
| Оброблювана поверхня | Пластик, Гума |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Чорний |
| Вид товару | Губка |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |