
354 ₴
Відправлення з Одеси
Набір з трьох ручних аплікаторів для нанесення восків та інших захисних складів.
Дозволяє рівномірно нанести віск і дістатися важкодоступних місць. При цьому руки залишаються чистими.
У набір входить:
1 х синій мікрофібровий аплікатор - Ø13 см
1 х білий мікрофібровий аплікатор - Ø13 см
1 х жовтий поролоновий аплікатор - Ø13 см
1 х тримач для аплікатора
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 130 мм |
| Область застосування | Полірування |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Вид товару | Набір губок |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло |