5 371 ₴
Телескопічна світлодіодна лампа з ліхтариком на торці.
Працює у двох режимах: від мережі та акумулятора.
Міцність Line Light C+R дає змогу витримувати сильні удари та падіння від щоденного використання в майстерні.
Завдяки тонкій конструкції (Ø 25 мм) можна освітлювати навіть найвужчі та важкодоступніші ділянки.
За допомогою вбудованої призми лампа концентрує світло під кутом 75°, забезпечуючи надзвичайно яскраве та потужне освітлення конкретної робочої зони.
Переваги:
Додаткова інформація:
| Джерело світла | 24 світлодіоди SMD/1 світлодіод CREE XP-G2 на торці |
| Спрямоване світло на відстані 0.5 м (режим 1/режим 2) | 1300 / 1500 люкс |
| Світловий потік (режим 1/режим 2) | 600 / 150 люменів |
| Кабель | 5 м |
| Ступінь захисту | IP65, IK07 |
| Час роботи (режим 1/режим 2) | 8 год / 2.5 год |
| Батарея | Літій-онна акумуляторна, 3.7 В/5200 мА·год |
| Час заряджання | 4 год |
| Енергоспоживання | 8 Вт |
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scangrip |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 461 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Вага | 350 г |
| Стан | Нове |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний, Пилостійкий |
| Тип заряду | От сети |
| Час роботи | 2.5 час |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 150 лм |