20 070 ₴
Відправлення з Одеси
Кутова машинка роторного типу. Може використовуватися для обробки автомобільної фарби, дерев'яних та лакованих панелей.
Двоступінчастий механічний редуктор і велика потужність двигуна дозволяють проводити роботи на малих швидкостях з великим крутним моментом. Невелика вага та потужність роблять LH18E дуже зручним інструментом для роботи на будь-яких поверхнях.
Додаткові характеристики:
| Максимальный диаметр полировального круга, мм | 200 |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Кількість обертів, R. P. M | 700-1850 |
| Вага, кг | 2 |
Основні переваги:
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Rupes |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 1850 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |