28 058 ₴
Відправлення з Одеси
RUPES BigFoot LHR75E — це обов'язкове устрій для будь-якого детейлера, який хоче досягти неперевершених результатів, який цінує свою роботу і час.
Хід ексцентрика 12 мм в комбінації з аксесуарами та витратними матеріалами RUPES дають прекрасний результат в самих важкодоступних місцях, опуклостях і вогнутостях, пластикових стійках і найбільш вишуканих ліній, які в достатку на всіх сучасних автомобілях.
Додаткові характеристики:
| Діаметр підошви, мм | 75 |
| Потужність, Вт | 400 |
| Кількість обертів, R. P. M | 4000-5500 |
| Хід ексцентрика, мм | 12 |
| Вага, кг | 2,3 |
Комплектація RUPES LHR75E LUX:
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 12 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |