45 568 ₴
Відправлення з Одеси
Суміш технологій і сучасного дизайну — це мультифункціональний пристрій iBrid, який відкриває нову епоху інновацій, гнучкості, універсальності та стабільності.
Функціонал:
iBrid Nano належить до лінійки товарів BigFoot, тобто товарів із високим ступенем надійності та якості. Новий інструмент BigFoot Nano неодмінно здивує — це універсальний інструмент, яким можна працювати, не докладаючи зусиль, який можна тримати однією рукою. Ексцентриковий або роторний рух, полірування, матування, чищення, все в одній компактній і простий у використанні системі.
Додаткові характеристики:
| Діаметр підошви, мм | 50 |
| Кількість обертів, RP.M | 5000 |
| Хід ексцентрика, мм | 3, 12 |
| Час роботи від батареї, хвилин | 30 |
| Час заряджання батареї, хвилин | 20 |
| Вага, грам | 520 |
До складу набору входить:
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 70 мм |
| Вага | 0.52 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розмір ходу платформи | 12 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |