
від 913 ₴/упаковка
Gyeon Q2M Eccentric Cut — різальний круг середньої твердості
Чудовий різальний круг середньої твердості. Призначений для швидкого та якісного усунення середніх пошкоджень і подряпин на ЛКП із максимальною безпекою. Виготовлений із високоякісного надміцного поролону.
Розроблений спеціально відповідно до вимог сучасних ексцентрикових полірувальних машин. Форма конуса дає змогу точно розподіляти тиск. Спеціально різальна крайка усуває пошкодження кола. Має зменшену висоту, щоб усунути опір круга. Центральний отвір дає змогу зробити точне встановлення та знижує температуру в центральній частині кола.
Розмір: 80 x 20 мм/Упаковка: 2 шт
Розмір: 125 x 20 мм/Упаковка: 1 шт
Більше цікавого на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gyeon |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Поролон |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 80мм 2штт |