



336 ₴
Q²M Coating Applicator — спеціальний аплікатор для нанесення кераміки, був спеціально розроблений з урахуванням усіх нюансів, що виникають під час нанесення керамічних покриттів. Двостороннє виготовлення передбачає один бік обшиту ультрафіброю Q2M Suede для нанесення покриттів і другий бік із безворсової мікрофібри аналогічної серветці Q2M Baldwipe для рівномірного розподілу сумішей. Брак гострих кутів зводить до нуля ймовірність пошкодження лакофарбового покриття.
Q²M Coating Applicator розроблений як для ентузіастів, так і для професіоналів дітейлінгу, дає змогу швидко та безпечно наносити покриття на будь-які різновиди поверхні. Два різновиди високоякісної мікрофібри обгорнуть навколо високоякісного поролону високої щільності для зручного та безпечного нанесення. Постачається в наборі з 10 аплікаторів.
Більше цікавого на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Виробник | Gyeon |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Синій |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | З одного боку |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Оброблювана поверхня | Кераміка |