18 176 ₴
Відправлення з Києва
Компактний професійний пиловодовисмоктувач Soteco Dakota 303, здатний прибирати як сухий пил і вологу, бруд, так і збирати рідина.
Опис:
Компактний професійний пиловодовисмоктувач Soteco Dakota 303, здатний прибирати як сухий пил і вологу, бруд, так і збирати рідина. Конструкція пылеводососа передбачає універсальне застосування. Професійні водопылесосы для сухого і рідкого бруду ефективно використовуються для вакуумного прибирання практично будь-яких поверхонь.
Експлуатаційна надійність гарантується теплового захисту електродвигуна від перевантажень.
Висока стійкість і простота переміщення пилососу за собою, перетворюють у виключно маневрений апарат. Великий набір спеціальних приладдя істотно розширює можливості застосування пилососа.
Надійність, довговічність, простота обслуговування, високі споживчі характеристики та ціна, доступна всім, - відмінні якості обладнання Soteco.
Застосування:
Этот пылесос влажной и сухой уборки представляет собой очень удобный аппарат, пригодный для универсального применения на любых предприятиях ремесленной и промышленной сферы, например, в мастерских, при проведении строительных и строительно-отделочных работ, на предприятиях оптовой и розничной торговли, в автосалонах и автосервисах, автомобильных мойках, на промышленных предприятиях, в различных организациях и сельском хозяйстве.
Пылесос может использоваться для уборки офисов, коттеджей, гостиниц, также рекомендован для использования клининговыми компаниями.
Характерные преимущества:
- Зносостійка турбіна забезпечує потужне всмоктування.
- Бак з ударостійкого пластику дає підвищений рівень звукоізоляції.
- Захисний кожух, що забезпечує збереження коліс і бака.
- Міцне шасі з невеликими маневреними колесами, розробленими для швидкого переміщення по поверхні.
- В стандартній комплектації поліестерова фільтр-кошик.
- Повний набір різних аксесуарів. Велика кількість універсальних аксесуарів вже в стандартній комплектації для різних сфер застосування.
- Можливість встановлення додаткового паперового фільтр-мішка (при використанні функції «суха прибирання»).
Технічні характеристики:
| Модель | Dakota 303 |
| Розрядження | 240 мбар |
| Потік Повітря | 215 м3/год |
| МАХ потужність | 1400 Вт |
| Харчування | 220-240 В |
| Кількість Турбін | 1 шт |
| Обсяг Бака | 35 л |
| Вага | 8,5 кг |
Детальніше: https://energomash.in.ua/ua/p44880989-pylevlagosos-dakota-303.html
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soteco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Розрідження | 240 мбар |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 шт. |
| Кількість турбін | 1 шт. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потік повітря | 215 куб.м/год |
| Ємність бака | 35 л |
| Вага без приладдя | 8.5 кг |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність (W) | 1.4 кВт |
| Діаметр всмоктуючого патрубка | 38 мм |
| Довжина всмоктуючого патрубка | 2.5 м |
| Тип промислового пилососа | Мобільний |