

24 576 ₴
Відправлення з Києва
Soteco Lava - професійний миючий пилосос-екстрактор для швидкої і глибокої хімчистки м'яких меблів, килимів та килимових покриттів, оббивки салонів автомобілів, і для чищення твердих поверхонь (лінолеум,мплитка, тощо) а також і для сухого прибирання (аксесуари є в комплекті!)
Принцип роботи пилососа: робоча суміш води з миючим засобом за допомогою помпи під тиском розпорошується через форсунку на оброблювану поверхню і негайно або після витримки часу, всмоктується назад.
На дану модель пилососа встановлена двостадійна усмоктувальна турбіна "Ametek"потужністю 1200 Вт (1.2 кВт) яка має постійне повітряне охолодження, що забезпечує безперебійну і тривалу роботу цього пилососа.
Обсяг бака для сміття і пилу - 29 літрів, бак для миючого розчину - 6,2 літра.
Розбризкування і всмоктування в цьому пилососі відбувається одночасно. Брудна вода всмоктується і потрапляє в спеціальний бачок і може бути злита за допомогою зняття бачка. Зрозуміло Soteco Lava можна використовувати як звичайний пилосос для сухого прибирання (аксесуари вже в комплекті) і тому універсальним у застосуванні.
КОМПЛЕКТАЦІЯ ПИЛОСОСА:
• гнучкий всмоктуючий шланг ø 36 мм
• подовжувальна трубка 2 шт х 0,5 м
• подовжувач вигнутий
• сопло для хімчистки килимів
• сопло для хімчистки салону автомобіля та меблів
• щітка підлогова з клавішею
• плоска насадка
• кругла щітка з щетиною
• насадка для збору рідини
• щілинне сопло
• поліестеровий фільтр-кошик для сухого прибирання
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soteco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина шнура | 8.5 м |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Розрідження | 240 мбар |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 шт. |
| Кількість турбін | 1 шт. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потік повітря | 210 куб.м/год |
| Ємність бака | 29 л |
| Вага без приладдя | 11 кг |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність (W) | 1.2 кВт |
| Діаметр всмоктуючого патрубка | 36 мм |
| Довжина всмоктуючого патрубка | 2.5 м |
| Тип промислового пилососа | Мобільний |