
1 105 ₴/упаковка
Відправлення з Одеси
SGCB SGGD033 Magic Sponge
Це унікальна нано-губка незамінна річ на роботі і вдома. Губка справляється зі стійкими забрудненнями всього лиш з використанням води, а з використанням миючих засобів, вона здивує своїми можливостями. З такими плямами як чорнило від ручки, кава, кетчуп і багато інших забрудненнь, дана нано-губка впорається без особливих проблем. У наборі 10 шт.
Більше цікавого - на нашому сайті https://smartdetailshop.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SGCB |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Білий |
| Вид товару | Губка |